تبلیغات
مــاه ولــاء

مــاه ولــاء
قالب وبلاگ
كیفر لواط شده‌
مرد لواط شده‌اى را نزد عمر آوردند، عمر تصمیم گرفت او را تازیانه زند و از گواهان پرسید، آیا شما دیدید با او لواط شد؟ گفتند: آرى. عمر در حكم آن درمانده گردید، از امیر المؤمنین- علیه السلام- پرسش نمود. على- علیه السلام- لواط كننده را خواست ولى او را ندید.
 
آنگاه فرمود: باید گردنش زده شود، گردنش را زدند. عمر گفت: او را بردارید.

امیر المؤمنین- علیه السلام- فرمود: یك عقوبت دیگر او مانده. عمر گفت: آن چیست؟

امام- علیه السلام- فرمود: یك بسته هیزم بخواه و او را در وسط آن قرار ده به آتش بسوزان!

و در روایتى دیگر آن حضرت- علیه السلام- مى‌فرمود: اگر مجرمى استحقاق دو بار سنگسارى را داشت هرآینه لواط كار دو بار سنگسار مى‌شد.(فروع كافى، كتاب الحدود، باب حد اللواط، حدیث 5.تهذیب، كتاب الحدود، حدّ اللواط حدیث 2.)
درباره وبلاگ


آبی تر از آسمان بود و پاک تر از باران .دستش را به آسمان می برد و ستاره ها را در سفره خالی ما می نشاند . بهار را به تساوی تقسیم می کرد و سهم خود را به آنکه محتاج تر بود می بخشید.کبوتر از دست او دانه می چید و ماه از روی او روشنی می گرفت . نخل تنهایی اش را می شناخت . چاه زمزمه اش را می شنید و غدیر آن آبگیر زخمی حیران بردباری اش بود .غم و غریبی و غربت ، اشک و آه او را همدم می شدند و از کوفه تا کربلا عشق بود که می کاشتند . نماز به تلاوت او می بالید و او به تلاوت نماز . اخمهایش را باز می کرد و آدم شعر بهشت را می سرود . او ساده بود به رنگ صبح و مرد بود به رنگ خدا. آری او علی ، ماه ولاء بود .

آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
آخرین بروز رسانی :